100. rocznica śmierci Patrona Szkoły

23 stycznia 2020 minęła 100. rocznica śmierci Patrona naszej szkoły - Władysława Żeleńskiego. Ta wyjątkowa okoliczność skłania nas - społeczność szkolną do należnego uczczenia tej wielkiej postaci życia artystycznego Krakowa, jaką był Władysław Żeleński- kompozytor dyrygent, założyciel rodzimego Konserwatorium Muzycznego, działacz na rzecz kultury i środowiska artystycznego naszego miasta.

W szkolnych planach obchodów rocznicowych znajduje się I Ogólnopolski Konkurs Wokalny, koncerty naszych uczniów, a także zaproszonych gości. Z powodu panującej sytuacji pandemicznej zmuszeni jesteśmy przełożyć imprezy związane z naszym Patronem na późniejszy termin, który będzie uzależniony od panujących warunków i decyzji władz CEA. 

Prosimy o śledzenie strony internetowej szkoły i zapraszamy do włączenia się w obchody tej pięknej rocznicy.

Polecamy